Zdravie

Máte tmavé podpazušie? Zosvetlite si ho za 3 minúty

Tmavé miesta pod pazuchou sú rozšírenou nedokonalosťou krásy. Ľudia sa to snažia skryť šatami, hlavne počas letného obdobia. My vám prinášame jednoduché riešenie daného problému. Mali by ste zvážiť používanie depiláciu vosku, čo je jediný spôsob ako sa navždy zbaviť tmavých miestach. Ďalším dôvodom prečo máte taký problém, je časté používanie dezodorantu.
Prírodné riešenie ako sa zbaviť tmavých miest.

Kokosový olej

Je bohatý na vitamíny. Dajte si kokosový olej na podpazušia predtým ako sa pôjdete sprchovať. Nechajte kokosový olej pôsobiť 5 až 10 minút, potom ich umyte teplou vodou a mydlom. Každý deň opakujte tento postup, kým dostanete viditeľné výsledky. Kokosový orech je prírodný dezodorantu.

Citrónová šťava

jedným z najlepších spôsobov, je prírodné bielenie kože a masírovanie podpazušia s citrónovou šťavou. Naneste si trochu šťavy pred sprchovaním a nechajte ho niekoľko minút pôsobiť. Má hydratačné účinky. Nepoužívajte potom deodorant niekoľko dní.

Sóda bikarbóna

Zmiešajte zmes sódy v malom množstve vody a budete mať skvelý peeling pokožky. tým odstránite odumreté bunky, ktoré sú zodpovedné za opálenie.

Papaja

Papája ma enzými, ktoré sú úžasne pre vyblednutie pokožky. Položte si niekoľko kusov papáje na podpazušie a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Potom si podpazušie umyte vodou. Používajte papáju, ktorý nie je príliš zrelý.

Zemiak

Nakrájajte zemiak na plátky a vytrite si ním podpazušie. Môžete si na podpazušie aplikovať zemiakovú šťavu a nechajte to pôsobiť na 15 minút, potom sa opláchnite. Výsledky budete vidieť za niekoľko dní.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: myhealthylifeteam.com

You Might Also Like