Zaujímavosti

Manželia rovnakého pohlavia čakajú prírastok do rodiny. Nezvyčajné tehotenstvo si však užíva muž

Dvom mužom sa podarilo niečo, po čom túži mnoho párov. Trystan Reese a Biff Chaplow očakávajú vytúžený prírastok do rodiny.

Transgender Trystan by mal toto leto porodiť svojho prvého syna. Manželia už teraz vychovávajú dve deti Riley a Hailey, ktoré si adoptovali v roku 2015 a naplno si užívajú všetky klady i zápory tehotenstva. Trystan vlani prišiel o svoje dieťa v šiestom týždni. Pôvodne chceli rok počkať, ale vzhľadom k komplikáciám spojeným s vynechávaním testosterónu sa rozhodli, že na nič nebudú čakať.

Trvalo im to dlhšie ako v prvom prípade a obávali sa, že svoju jedinú šancu už premeškali. Po šiestich mesiacoch sa Trystan zobudil kvôli ranné nevoľnosti. Po tom, čo Biff odviezol deti do školy, si urobil tehotenský test, ktorý jednoznačne potvrdil dobré správy.

Tentoraz už nenastali žiadne komplikácie, ale po prvom potrate boli poriadne vystrašení, a preto počas prvých dní dbali aj na najmenšie detaily. Trystan sa neustále vážil a počas ďalších týždňov si robil ďalšie tehotenské testy.

Biff a Trystan sa dostali do povedomia ľudí už v roku 2011, kedy dostali do starostlivosti deti Biffovo sestry, ktoré jej pre zneužívanie boli odobraté. Riley a Hailey si vytrpeli svoje u svojich biologických rodičoch, ale vďaka Biff a Trystan sú zdravé, šťastné a milované.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like