Život

Manžel ju vyhodil z domu, aby si mohol nasťahovať milenku. To, čo urobila jeho manželka, je však neuveriteľné!!! prečítajte si celý príbeh!

Pomsta je prvá vec, ktorá človeka napadne hneď po tom, ako sa dozvie, že ho podviedla milovaná osoba. Toto je príbeh Jakea a Edith, ktorí boli manželia 37 rokov. Edith bola v šoku, keď ju po takmer 4 dekádach muž opustil kvôli mladšej sekretárke. Jake vyhodil Edith z domu. K vysťahovaniu jej dal len 3 dni, pretože už očakával svoju novú lásku.
Prvý deň si Edith zbalila všetky veci, druhý deň zavolala sťahovákov a na ten tretí si uvarila skvelú večeru – krevety, kaviár a skvelé víno. Keď dojedla, schovala zvyšky jedla do vnútra záclonových tyčí.

Keď sa Jake vrátil domov so svojou novou priateľkou, prvé dni pre nich boli ako z rozprávky. S odstupom času ale začal ich krásny dom smrdieť. Pár vyskúšal všetko aby sa prenikavého zápachu zbavil, nič však nezaberalo. Všetko umyli, vyvetrali, skontrolovali klimatizáciu, a zavolali aj deratizáciu. Jake sa spoločne s milenkou z domu nakoniec vysťahovali.
Nemohli pre dom nájsť kupca, pretože stále neskutočne smrdel. Správa o dome sa rýchlo rozšírila a žiadna agentúra sa prípadom nechcela zaoberať. Pár na nový dom nemal peniaze, a tak si musel z banky vziať hypotéku. Potom mužovi zavolala jeho bývalá manželka Edith. Pýtala sa, čo má nové. Muž žene povedal o situácii s domom. Edith muži povedala, že dom od neho odkúpi za 10% ceny. Muž okamžite súhlasil.

Ak vás tento príbeh pobavil rovnako tak ako nás, zdieľajte ho!

You Might Also Like