Život

Malý chlapček spieva srdcervúcu narodeninovú pieseň pre jeho malú sestričku, ktorá zomrela

Statočný Alexander praje dobrú noc každú noc svojej malej sestričke a posiela jej do neba veľkú pusu.

Alexandrova sestra Ava zomrela ako 4-mesačné bábätko. Tento týždeň by oslavovala svoje prvé narodeniny a Alexander chcel vymyslieť niečo špeciálne pre ňu pri tejto príležitosti. Rozhodol sa zaspievať svojej sestričke pieseň, tak si zobral hračkársku gitaru a zaspieval to malej svätyni, ktorú venovali rodičia mŕtvej dcérke.

Zaspieval pesničku „Remember me“ z Disney Pixar rozprávky Coco. Rozprávka je o malom chlapcovi, ktorý sa stretol so svojimi mŕtvymi príbuznými v krajine mŕtvych. Emotívna pieseň obsahuje text, ktorý sa veľmi podobá tomu, čo zažila Alexandrova rodina.

Jeho rodičia Samer a Stephanie Deais nedokážu byť viac hrdí na svojho syna, ako sa dokázal s tragédiou vysporiadať. 24-ročný Samir sa vyjadril : „Byť otcom je ťažká a dôležitá úloha. Chcete toľko vecí naučiť svoje dieťa. Chcem aby a môj syn naučil súcitu a láske. Je milujúci a starostlivý a nedokážem byť naňho viac pyšný. Myslím, že jeho malá sestrička je naňho ešte pyšnejšia.

Chlapčekovi rodičia žijúci v Texase sa rozhodli zachytiť tento nádherný moment na kameru, a video má už viac než 1.000.000 pozretí.  Ava Lynn sa narodila v decembri 2016 s hydronefrozou, choroba, ktorá napáda maternicu a močovod a súvisí s poruchou odtoku moču.  Samir povedal : „Na jej telíčko bolo toho až príliš veľa, aby to dokázalo prekonať. Zomrela v máji. Považujem to za najtemnejšie dni v mojom živote.“

„Nech sa deje čo sa deje, ja a moja manželka budeme stáť bok po boku a budeme silní kvôli nášmu synovi.“

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

 zdroj: mirror.co.uk

You Might Also Like