Život

Ľudia v znamení Rýb sú tajomní, empatickí, majú zlaté srdce, ale aj svoje chyby … Zistite, čo prevláda.

Obdobie od 19. februára do 20. marca je obdobím znamení Rýb. Popísať toto znamenie nie je práve tá najjednoduchšia úloha. Jedná sa o najkomplikovanejšie povahy celého zverokruhu. Ľudia tohto znamenia tiež neradi odhaľujú svoje vnútro. Zistiť čo sa skrýva za neistotou a krehkosťou ale stojí za to. Toto znamenie je úžasné! Ryby rady vyhľadávajú nové dobrodružstvá. Milujú cestovanie, sú aktívne a neboja sa riskovať. Niekedy sa kvôli svojej impulzívnosti ocitnú v patovej situácii, z ktorej potom len ťažko hľadajú cestu späť.

Ryby sú veľmi citlivé. Ide presne o typy, ktoré plačú počas sledovania romantických filmov, alebo keď sa im zdá, že je tento svet príliš nespravodlivý. Ich reakcie sú ale vždy úprimné a ich schopnosť empatie im môže závidieť každé znamenie. Ich citlivosť má ale aj svoje negatíva. Majú problém opísať, ako sa cíti a prečo sa tak cítia, pretože často preberajú emócie ľudí v ich okolí. Viac premýšľajú o tom, čo cítia alebo si myslia ostatní namiesto toho, aby mysleli na seba. To je pre nich zdrojom frustrácie.

Problém im robí tiež odlíšiť realitu od sveta fantázie. Často menia názory na základe svojich nejasných snov a predstáv. Neustále majú hlavu v oblakoch. Ich bohatá predstavivosť má ale aj svoju svetlú stránku – introverziu. Ak je stretnete v partii kamarátov, len ťažko zistíte, akí naozaj sú. Milujú klásť otázky a len neradi vám prezradia niečo o sebe. Keď si získate ich dôveru, získate aj najvernejšieho a najbláznivejšieho kamaráta!

Jedná sa o veľmi tolerantné znamenie. Nehľadí na farbu pleti, náboženstva, alebo národnosť. Pre nich je dôležité, čo má človek v srdci. A tak to má byť!

Ich empatia a precitlivenosť predstavujú trochu problém. Ľudia tohto znamenia sa uzatvárajú do seba a veľmi ťažko nesú krivdu. Svedomitejšieho človeka nestretnete.

Ako sme už poznamenali, Ryby sú veľmi rozporuplné znamenie! Niekedy potrebujú mať vedľa seba niekoho, koho by mohli nasledovať a inokedy zas presadzujú svoju samostatnosť. Svoje emócie vedia najlepšie opísať len keď sú osamote. Len vtedy sa dokážu naozaj sústrediť len na seba a nie na emócie iných. Samota je tiež zdrojom ich najlepších nápadov! Aké sú vaše skúsenosti s tajomným znamením Rýb?

zdroj:pixabay

You Might Also Like