Život

Letuška zachránila dievčatko od sexuálneho otroctva vďaka jednému malému detailu, ktorý jej nešiel do hlavy

Bol to obyčajný let zo Seattlu do San Francisca. Shelia, ktorá ten deň mala na palube lietadla službu, mala ale napriek tomu pocit, že je niečo v neporiadku. Upútala ju dvojica cestujúcich. Bol to postarší muž a mladá dievčina, ktoré nemohlo byť viac, ako 15 rokov. Na prvý pohľad na nich nebolo nič divné, ale keď sa letuška zamyslela, došlo jej, že je svedkom niečoho zlého.

„Ten pán bol veľmi dobre oblečený, ale dievča vyzeralo, ako by prechádzalo peklom. Prečo on vyzeral tak dobre, zatiaľ čo ona bola strapatá a očividne nemala vôbec dobrú náladu? „Túto otázku si Shelia položila a rozhodla sa tiež okamžite získať odpoveď.

Keď sa pokúsila dievčinu osloviť, vyšlo najavo, že jej pánsky sprievod zakaždým zodpovedá za ňou, aj keby išlo o akúkoľvek banálnu otázku. Potom, čo aj niekoľko ďalších pokusov o nadviazanie kontaktu zlyhalo, pošepkala nenápadne dievčaťu, aby išla na toaletu. Tam jej nechala na zrkadle odkaz.

O chvíľu neskôr našla na umývadle lístok, na ktorom stálo, že dievča naozaj potrebuje pomoc. Shelia teda ihneď informovala pilota, ktorý okamžite kontaktoval políciu a po prílete do San Francisca bola podozrivá dvojica zadržaná.

Ukázalo sa, že ide o sexuálnu otrokyňu, ktorú muž už nejakú dobu zneužíval. Pomoc letušky teda bola skutočne na mieste. Potom, čo bola vďaka nej dievča oslobodená, bola v Amerike prijatá do školy a môže žiť svoj život bez obáv vďaka tomu, že si Shelia v osudný deň všímala veľmi starostlivo svojho okolia. Rad z nás by si z nej rozhodne mala vziať príklad!

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: elitedaily.com / ViralNews

You Might Also Like