Zaujímavosti, Život

Legendárny Pátrovič z talentu vytiahol repráky a na balkóne si spravil koncert. Pondelňajšie ráno v Prievidzi stálo za to! To musíte vidieť!

Pátrovič je jednou z legiend slovenskej kultúry, v zlom zmysle. Rok čo rok totiž navštevuje talentovú šou, kde takmer každoročne spieva tú istú pieseň od Karla Gotta. A každý jeden rok ho publikum a porota vypískajú, na čo Pátrovič vygeneruje jednu z možných výhovoriek, a síce „publikum nahlas bučalo„, „na javisku je zlý vzduch, nie je vyvetrané„, „v štúdiu bol zlý vzduch, nebolo vyvetrané„, „zlý mikrofón!!!“ alebo, že v budove je nadmerné množstvo toxínov, preto sa tam nedá spievať. Následne požiada, aby dostal ešte jeden pokus a celý cyklus sa opakuje do momentu, kedy porote nedôjde trpezlivosť.

Jozefa Pátroviča si Slovensko pamätá z jeho účinkovania v šou Česko Slovensko má talent. Hoci ho porota nikdy neposunula do ďalšieho kola, on bol presvedčený o svojom talente a kastingov sa zúčastňoval opakovane. Do histórie sa tak zapísal ako najneodbytnejší súťažiaci.

Spevák pochádza z Prievidze. Práve odtiaľ pochádza video, v ktorom Jozef účinkuje. Stojí na balkóne svojho domu a s pomocou reprákov spieva Vyznanie od Mariky Gombitovej. On ten spev, jednoducho, miluje!

Pátrovič sa tak maxmiálne dostal len do druhého kola a aj to len vďaka obrovskej podpore publika, ktorá si z neho len robila srandu. Jozef Pátrovič však stále považuje jeho spevácke umenie za nedocenené a o kvalite jeho hlasu sa v pondelňajšie ráno, 17.4., rozhodol presvedčiť aj obyvateľov Prievidze, keď na balkón vytiahol repráky, do ruky chytil mikrofón a za ranného slnka si strihol hneď niekoľko piesní, napríklad Vyznanie od Mariky Gombitovej. Celá situácia je nahratá na videu, ktoré sa pôvodne zjavilo na už kultovej facebookovej stránke Zomri, neskôr ho prebralo viacero iných stránok. Poďme si vypočuť maestra Pátroviča.

You Might Also Like