Život

Kvôli týmto dôvodom som začala randiť s mužmi, ktorý sú o niekoľko rokov mladší odomňa. Najmä však…

Closeup view portrait of one handsome bearded young macho man with strong look hazel eyes and sexy lips standing in light looking forward in studio on black background square picture

Naša spoločnosť má stále predsudky kvôli veku. To zohráva rolu aj pri výbere partnera. Ak si žena nájde partnera mladšieho o niekoľko rokov od nej, vzbudí to rozruch a toho sa chce veľa žien vyhnúť. Avšak nemali by sa nechať odradiť! Tu je 6 dôvodov, prečo je takýto vzťah lepší.

Sexualita:
Ženy a sex. Je známe, že ženy majú svoj strop v sexualite neskôr. Keď vyzrejú. A muži zas naopak. Keď sú partneti v rovnakom veku veľakrát sa stane,že ich to prestane baviť a zaseknú sa na jednom mieste. Preto kombinácia zrelej ženy a mladého muža , sex bude určite skvelý.

Fakty:
Ženy sa dožívajú vyššieho veku, tak to je. Vedia to vedci, vieme to aj my. Preto sa nebojte, ak váš partner bude mať aj o 10 rokov menej.

Výhody:
Veľkou výhodou takýto vzťah bude aj pre mladších mužov, ktorí nebudú pociťovať taký tlak, nebudú musieť riešiť otázky typu, kam ideš, kde si bol, s kým si bol. Staršie ženy majú viac skúsenosti a vedia, že niektoré veci nebudú robiť aj keď by sa na hlavu postavili. Emócie pôjdu bokom.

Okolie:
V opačnom garde kedy ženy hľadajú starších mužov ide o to, že už viac nechcú pracovať, nechcú sa zdokonaľovať. Dni trávia doma. Ale staršia žena je poháňaná mladším mužom. Snaží sa byť nezávislá od nikoho.

Erotika:
Nie jeden muž mal predstavy o staršej žene. To isté platí aj pre staršie ženy s mladšími mužmi. Čo je na tom zlé? Prečo sa toľko strániť? Odviažte sa.

Krása:
Predsa len staršie ženy budú chcieť držať krok s mladosťou, to bude ich hnací motor, aby vyzerali lepšie a krajšie. Kto bude spokojný so starým, zle vyzerajúcim mužom, ktorý sa o seba nestará? Tak na čo by ste robili aj vy? Ale s mladším mužom budete chcieť vyzerať lepšie a sviežejšie, takže dni presedné pre televízorom nie sú nič pre vás.

Neberte to ako návod na takyto vzťah. ide len o ďaľšiu možnosť ako môže život a vzťahy vyzerať. Doprajte si šťastie a neriešte názory iných. Je to váš život.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: takprosto.cc / bigstock.com

You Might Also Like