Zaujímavosti

Koľko čiar máte na zápästí? Ak ich máte 3 alebo 4, mali by ste o sebe vedieť toto

Možno to bude znieť zvláštne, ale tak, ako čiary na ruke, takisto aj čiary na zápästí môžu veľa povedať o vašej osobnosti a celkovo o vašom živote. Môžete z nich tiež vyčítať informácie o vašom zdraví, a dokonca aj o tom, ako bude vyzerať vaša budúcnosť. Skúmali ste už niekedy čiary na zápästí? Len sa dobre zahľaďte.

Prvá línia

ciarynaruke2-600x597
notey.com

Priemerný človek má aspoň dve línie čiar okolo zápästia. Prvú líniu uvidíte pri pohybe zápästia. Je to tá najvýraznejšia a zároveň aj najdôležitejšia. Ak je naozaj viditeľná a kontinuálna, znamená to, že ste naozaj zdravý a vitálny človek. Ak je na nejakom mieste prerušovaná, mali by ste v niektorých veciach vo svojom živote vykonať zmeny a celkovo zmeniť váš životný štýl. Ak sa čiara na konci rozdvojuje, znamená to, že sa vaše ciele splnia. Možno nie presne tak ako chcete, no ste tak silná osobnosť, že sa vám to podarí.

Druhá línia

Pri pohľade na druhú čiaru odspodku už na prvý pohľad vidíte, či je kontinuálna, alebo na niektorých miestach prerušovaná. Ak je pevná, znamená to, že v živote zažívate viac úspechu ako neúspechu a našli ste svoje šťastie. Ak vystupuje čiara vysoko, znamená to, že by vás mohlo postretnúť bohatstvo. Naopak, prasklinky na čiare hovoria o finančných problémoch.

Tretia línia

ciarynaruke1
higherperspectives.com

Zatiaľ čo väčšina ľudí má minimálne dve línie, nie všetci majú tri. Ak je vaša tretia čiara od spodku silná a výrazná, znamená to, že máte na ľudí veľký vplyv a každého si dokážete omotať okolo prsta. Na ľudí pôsobíte pozitívne nielen doma, no aj v práci. Každý si vás dobre zapamätá.

Štvrtá línia

Vzácna štvrtá čiara sa v niektorých kultúrach považuje za požehnanie a v iných zase za prekliatie. Hovorí však, že budete dlho žiť a budete mať veľa detí.

Ak sa vaše čiary prelínajú či sú popraskané, netrápte sa. Vy ste jediný človek, ktorý má kontrolu nad svojim životom. Vy ste ten zodpovedný za pozitívne zmeny vo svojom živote. Zamerajte sa na svoje silné stránky a naplno využite všetky šance, ktoré sa vám v živote naskytnú.

Veríte napríklad na veštenie z ruky? Na čiaru života, či šťastia? Niekedy sa dokážeme s charakteristikami veľmi stotožniť a takmer všetko na našu osobnosť sedí. Ako ste na tom vy? Čo ste sa dozvedeli zo svojich čiar na ruke?

zdroj:  higherperspectives.com

You Might Also Like