Život

Keď vyšla z domu, skupina mužov ju chcela znásilniť. Vtedy si spomenula na to, čo jej kedysi povedala mama a šokovala násilníkov!

Jordan Dinsmorová má ešte len 20 rokov ale už zistila, že svet nie je veľmi bezpečným miestom. Mladá žena vyšla z bytu a išla k autu, keď ju napadla trojica mužov. Jeden z nich sa začal Jordan vyhrážať použitím zbrane.

Vydesená študentka im dala všetko čo mala – peniaze, bankomatové karty a telefón. Pre nich to ale bolo málo. Prinútili ju, aby riadila, pretože žiadny z nich nevedel riadiť auto s manuálnou prevodovkou. Dievčaťu nariadili, aby zastavila na najbližšej čerpacej stanici, ale ona dobre vedela, že jej nedovolia len tak ľahko odísť … V aute jej povedali, že je veľmi pekná a že si takú príležitosť nemôžu nechať ujsť …

Jordan vedela, že je v bezpečí, kým riadi auto – potom by už nemala žiadnu šancu sa ochrániť. Vtedy si spomenula na slová mamy – takmer ju znásilnili, keď bola v jej veku. Zachránil ju okamih prekvapenia a podarilo sa jej utiecť. Jordan sa o to pokúsila tiež a … vyskočila z idúceho auta!

Našťastie sa jej nestalo nič vážne a polícia zadržala 2 z 3 násilníkov.

Mama Jordan ukázala, že musí bojovať! Na toto už nikdy nezabudne!

Nikdy to nevzdávajte! Zdieľajte tento silný príbeh!

You Might Also Like