Chudnutie

Keď sa už na seba nemohla pozerať do zrkadla, urobila ohromujúce rozhodnutie. Táto žena ma motivovala v…

36-ročná Britka Angela Crickmore je skutočnou kráskou. Je však dôležité poznamenať, čo všetko tomu musela obetovať. Neprišla len o prebytočné kilogrami, no na druhej strane získala aj niečo viac, ako iba príťažlivé telo.

Počas svojho šťastného manželstva sa jej váha vyšplhala na 82 kg. Hoci jej manželovi to nevadilo a považoval ju za atraktívnu, ona snívala o niečom inom. Takmer sa svojho sna vzdala, no všetko sa zmenilo v decembri 2011, kedy jej kamarátka s ľahkosťou schudla 10 kg.

„Pomyslela som si, že keď to dokáže ona, dokážem to aj ja!“, hovorí Angela. Ešte v ten deň vyhlásila vojnu svojim prebytočným kilogramom a neprehrala.

Preorientovala sa na zdravú stravu, jedla častejšie menšie porcie jedál, prechádzala sa po parku a neskôr začala aj behať.

„Chcela som behať, no bola som tak tučná, že prvýkrát som musela len chodiť. Prechádzala som sa každý deň, nezáležalo na tom, aké je vonku počasie a keď už to bolo možné, začala som behať.“

Po 8 mesiacoch domáceho cvičenia jej napadlo, že by mala vyskúšať posilňovňu. Cvičenie urobilo svoju prácu a Angela schudla 32 kg!

„S novou postavou som sa cítila úžasne, začala som byť aktívnejšia a chcela som od života omnoho viac. Ísť stanovať, cestovať a spoznávať ľudí.“ Všetky tieto ambície viedli k ukončeniu jej manželstva.

Často sa stáva, že odlišné priority a životné ciele vrazia medzi pár klin, ktorý dokáže ukončiť aj dlhoročné manželstvo.

Teraz žije Angela sama a neľutuje, že svoj život zmenila od základov. Koniec koncov, stal sa z nej človek, akým chcela vždy byť a každý cieľ si vyžaduje svoje obete. Ukázala, že ak niekto ide za svojím snom a prekonáva všetky prekážky, zaslúži si to, po čom tak dlho túžil.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

 

You Might Also Like