Život

Keď dievčatko po pôrode uvidela jej matka, vzdala sa ho. Pozrite sa, ako vyzerá teraz!

Niektorí ľudia nebudú nikdy natoľko vyspelí, aby dokázali vychovávať, alebo postarať sa o dieťa. Tak to bolo aj v prípade rodičov 2-ročnej Vasiliny Knutsenovej…

Malé dievčatko pôvodom z Ruska sa jej rodičia rozhodli hneď po pôrode vzdať. Dôvod?
Narodila sa bez rúk.
Vďaka organizácii, ktorá sa zaoberá pomocou sirotám, sa podarilo pre Vasilinu nájsť novú rodinu. Chcel ju adoptovať pár z Moskvy a nastali problémy. Elmira je Ruska, jej manžel Chris je však Američan.

Samostatne jesť (presvedčte sa sami na videu)! Pre dievčatko je to obrovský úspech! Jej noví rodičia sú na svoju dcérku náramne hrdí. Vo všetkom ju podporujú. Nadovšetko ju milujú a podporujú aj jej súrodenci. Chris a Elmira majú 2 biologické deti a 1 adoptovaného syna, ktorý trpí na nesprávny vývoj. Táto rodina púta v Moskve veľkú pozornosť, bohužiaľ ale reakcie nie sú vždy len pozitívne.

Elmira sa vyjadrila, že niekedy sa na nich ľudia pozerajú sa znechutením. V Rusku adopcia nie je veľmi rozšírená. Detské domovy sú preplnené a postihnuté deti prakticky nemajú šancu na nový domov. Na šťastný domov čaká až 100 000 detí.

Vasilina mala obrovské šťastie.

Na videu uvidíte, ako dievčatko samostatne jej. Sú ňou ešte len 2 roky … nie je pochýb, že z nej vyrastie úžasná mladá dáma!

Для поклонников Василины.Познакомьтесь с Василиой здесь…FB fan page/страница: https://www.facebook.com/Vasilina-Василина-1561598970526794/Youtube Channel Василины/Vasilina: https://www.youtube.com/channel/UC8nMa5RfyzNfobk9i0IdZ5A/featuredTo license this video, please go here: http://videospring.bravebison.io/for-vasilinas-fans/ or contact videospring@bravebison.io”

Zveřejnil(a) Elmira Knutzen dne 12. říjen 2016

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like