Život

Ich mama už nemala peniaze, a tak sa začali modliť. Keď sa vrátili domov, nemohli uveriť svojim očiam!

Sara Moore Gruverová je mamou 3 detí. Býva v meste Watkins Glen v štáte New York. Pred niekoľkými dňami sa presvedčili o tom, ako silná je viera a nádej dieťaťa.
Žena mala posledných 20 dolárov a musela počkať na výplatu. Jej deti to nechápali a prosili ju o zmrzlinu. Mama im vysvetlila, že nemá dosť peňazí a doma majú ešte dostatok jedla.

Keď išli domov, mama počula zo zadného sedadla niečo nečakané. Jedno z detí sa začalo modliť: „Pane Bože, veľmi by sme si želali zmrzlinu. Mohol by si mame dať nejaké peniaze? Ďakujem. “
Mama deťom povedala, že Boh sa stará o dôležitejšie veci než ich zmrzlina, koniec koncov, v Texase vyčíňalo desivé tornádo. Povedala im, že Boh im predsa u prahu dverí nenechá peniaze. Musí sa postarať o rodiny, ktoré stratili všetko.

Keď prišli domov, v pošte žena našla tajomnú obálku. Bol v nej list a šek na 123 dolárov. Peniaze boli vrátené potom, čo žena za pôžičku v banke zaplatila trochu viac. Sara sa hneď vrátila do obchodu a kúpila deťom zmrzlinu. Vtedy si uvedomila, aká silná je detská viera a nádej.

Ak vám tento príbeh pripomenul, že hlboká a úprimná viera je nádherná, zdieľajte tento článok s rodinou a priateľmi na Facebooku. Nikdy neviete, komu je to potrebné pripomenúť 🙂

 

You Might Also Like