Zdravie

Hromadenie tuku vôbec nie je pre telo zdravé! Jednoduchý prírodný recept, ako sa nahromadeného tuku zbaviť…

Prebytočný žalúdočný tuk nie je len estetický problém – môže spôsobiť aj množstvo chronických ochorení. U nadbytočného abdominálneho tuku je známe, že zvyšuje riziko zlyhania srdca a obličiek, vysoký krvný tlak, cukrovku, osteoporózu a niekoľko typov rakoviny. Našťastie existuje jednoduchý prostriedok, ktorý Vám pomôže.

 

Náprava, ktorú dnes pre Vás máme, vám pomôže odstrániť prebytočný abdominálny tuk počas krátkej doby. Celý recept je založený na slivkách a veľmi ľahko sa pripravuje. Akumulovaný tuk v oblasti brucha je veľmi nebezpečný a môže poškodiť Vaše zdravie, ak ho neodstránite včas. Takzvaný viscerálny tuk obsahuje makrofágy, bunky, ktoré generujú cytokíny a napodobňujú hormón zodpovedný za chronické zápaly. Vedľa toho môže viscerálny tuk tiež spôsobiť rakovinu hrubého čreva, obličiek a pažeráka.

Slivky sú bohaté na esenciálne živiny, rovnako ako vlákninu, ktorá má preháňavý účinok a zlepšuje črevný priechod. Ovocie môže tiež zlepšiť metabolizmus, detoxikovať Vaše telo a zároveň sa cítiť plnšími dlhšiu dobu.

Čo budete potrebovať?

Potrebujeme:

100 g sliviek
1 l vody

Ako na to?

Slivky vložte do nádoby a zalejte ich vodou, potom je uzavrite a nádobu odložte do chladničky po dobu jedného týždňa.
Potom zmes nalejte do mixéra a rozmixujte.
Ráno pred raňajkami po dobu niekoľkých dní konzumujte šálku zmesi.
Výsledky by mali byť okamžite viditeľné.

Aké sú ďalšie výhody sliviek?

Sú bohaté na antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom v tele.
Zlepšujú zadržiavanie vody.
Znižujú hladinu cholesterolu.
Zlepšujú úroveň energie.
Sú veľmi účinné proti zápche, kvôli ich laxativnímu účinku.
Vyskúšajte liek sami a budete ohromení výsledky!

Bol tento článok užitočný? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a rodinou!

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

Podobné články

Back to top button
Close
Close
Connect!