Zaujímavosti

Geniálny psychologický test. Vyberte si pierko a zistite, aká ste osobnosť

Keby sme boli všetci rovnakí, ako by vyzeral svet? Nebolo by to nudné? Ako rastieme, rozvíjame svoju vlastnú osobnosť – zvyčajne nás ovplyvňuje prostredie, v ktorom žijeme, správanie našich rodičov a mnoho ďalších faktorov.

Psychológovia dlhú dobu študovali tento fenomén a nakoniec podarilo sa rozdeliť osobnosti do rôznych kategórií. Nedávno psychológovia vynašli test založený na teórii tvaru a farby, ktorý vám môže pomôcť dozvedieť sa viac o sebe.

Na obrázku je 5 pierok – vyberte si jedno z nich a uvidíte, čo hovorí o vašej osobnosti.

Čo odhalia pierka o vašu osobnosti? Pokračujte výberom.

Pierko # 1

Ste pokojná a harmonická osobnosť, ktorá dáva prednosť pokojnému životu. Chcete pomáhať ostatným a považujete za veľmi ťažké odmietnuť pomoc osobe v núdzi. Viete ľahko komunikujete s ostatnými, aj keď dávate prednosť ľuďom s rovnakým vkusom a záujmami.

Niektorí ľudia vás považujú za slabých, ale ste skutočne jemní a priateľskí, čo znamená, že ste silná a obľúbená osoba.

Pierko # 2

Ste prispôsobivá osobnosť, ktorá sa ľahko učí. Ste tiež perfekcionista, ktorý sa vždy snaží robiť všetko čo najlepšie – ste veľmi nároční na seba aj ostatných. Máte veľa zručností, ste veľmi húževnatí a máte radi svoj čas so svojimi priateľmi.

Avšak máte radi aj samotu. Táto izolácia vám pomôže rozjímať a zlepšiť svoje ciele, ale môže tiež poškodiť vaše priateľstvo, pretože to nie je až tak dobrá vec, ako si myslíte, že je.

Pierko # 3

Ste nezávislá a dobrodružná osobnosť, ktorá sa nebojí ísť za svojím, ale ani svojho vlastného zlyhania. Vidíte zlyhanie ako skúsenosť a máte talent vodcu. Mali by ste však byť opatrnejší pri nadväzovaní priateľstva – niektorí z nových priateľov vám môžu ublížiť.

Pierko # 4

Ste človek so silným charakterom a skvelou predstavivosťou. Niektorí ľudia vás považujú za „šéfa“ kvôli vašej silnej povahe a pretože viete byť až blázniví. Vaša logické uvažovanie je na vysokej úrovni a zrelé a vy ste typ človeka, ktorý hľadá dokonalosť u všetkých.

Avšak, naháňať sa za dokonalosťou znamená robiť chyby, takže možno by ste to mali nechať byť.

Pierko # 5

Ste umelecká osoba s veľkou predstavivosťou, zručnostou a kreativitou. Často však pochybujete o svojich schopnostiach, ktoré vás prinútia k stagnácii. Strach zo zlyhania vás naozaj brzdí a bráni vám v raste.

Ďalej máte veľký zmysel pre detail, ste perfekcionista, ktorý vždy hľadá to najlepšie pre seba i pre ostatných. Ak chcete rásť a rozvíjať sa, musíte prekonať svoje obavy a byť chytrí.

TAK ČO SI MYSLÍTE? JE TEST SPRÁVNY? Čo ste si vybrali? Zdieľajte svoje výsledky s priateľmi.

 

Zdroj: CHOOSE THE PEN YOU LIKE AND IT WILL REVEAL YOUR PERSONALITY!

You Might Also Like