Život

Dôchodca dostal prácu v supermarkete. O dve hodiny neskôr ho prepustili z neobvyklého dôvodu …

Nedávno celý internet obletela správa o tom, že dôchodca bol z novej práce prepustený po 2 hodinách! Celý príbeh zdieľala jeho vnučka. Zaujal už tisíce ľudí a rozdelili sa na 2 tábory.

Vráťme sa ale na začiatok. Dedko nedávno odišiel do dôchodku. Mal rád kontakt s ľuďmi a nemohol si zvyknúť, že je neustále doma. Našiel si nenáročnú prácu na polovičný úväzok, aby zarobil aj trochu peňazí.

Zamestnali ho v supermarkete siete Wal-mart, ako zamestnanca, ktorý by pri vchode vítal zákazníkov. Už počas 2. hodiny výkonu svojej práce si všimol, že jedna žena kričala na deti a tiež sa vulgárne vyjadrovala. Starší muž pracoval v armáde a rešpekt voči ľuďom bol pre neho prirodzený. Rozhodol sa zakročiť.

„Dobrý deň, vítam Vás vo Wal-Martu. Krásne deti! To sú dvojčatá? „ Chcel len začať konverzáciu, pretože aj keď si deti boli podobné, každé z nich bolo evidentne v inom veku.

„Jasné, že nie. Staršiemu je 9 a mladšiemu je 7 rokov. Ako ste si dočerta mohol myslieť, že sú to dvojčatá ?! Ste snáď slepý alebo blbý ?! „ odpovedala žena.

„Nie, nie som ani slepý, ani hlúpy, madam. Len nemôžem uveriť, že by išiel s Vami nejaký muž do postele viac ako jedenkrát. Prajem Vám pekný deň a ďakujeme, že ste si vybrala sieť supermarketov Wal-mart! „

Manažér musel staršieho pána ihneď prepustiť. Internet sa rozdelil na 2 tábory. A vy? Čo si myslíte o jeho reakciu? Ak súhlasíte s tým, že ženu týmto upozornil na nevhodné správanie – zdieľajte tento vtipný príbeh s vašimi priateľmi na Facebooku!

You Might Also Like