Zaujímavosti

Dátum narodenia o tebe odhalí veľa veci, napríklad to, ktorým zvieraťom by si chcela byť!

Totemové zvieratá sú akýmsi ľudským duševným opakom, vďaka ktorému môžete o sebe všeličo zistiť  a ktoré vás navedie na tú, povedzme správnu cestu. Chcete zistiť aké je to vaše totemové zviera? Totemové zvieratá sú počas života odlišné, menia sa , miznú a znova objavujú podľa vaších potrieb. Ich cieľom je ,aby ste sa venovali sebapoznávaniu, spoznaniu svojho pravého JA.

Zvieratá podľa dátumov narodenia:

Mačka
1.-5. február
24.-31. marec
25.-30. jún
27.-31. júl
15.- 27. september
17.-30.november

 

Tí, ktorí ťa poznajú, spoznali alebo budú mať tú možnosť ťa spoznať, určite neoľutujú. Si typ príjemného a milého človeka. Máš prirodzené vyžarovanie, nič hrané a vtieravé. Vyžaruješ pôvabom a čarovnosťou. Pôsobíš bezprostredne a otvorene, no niekedy sa prejavý aj druhá stránka- hanblivosť a neprístupnosť. Ľudia ťa majú radi, vždy vieš využiť ten správny moment a vniesť trochu humoru. Ide to z teba prirodzene a ľahko. Obľubuješ spoločnosť ľudí, no niekedy prídu chvíle, kedy aj tebe prospeje ticho a samota.

Korytnačka
15.-21. február
27.-30. apríl
4.-14. jún
26.- 31. august

Prioritou pre teba v tvojom živote je morálnosť a všetko to, čo tam môžme zaradiť. V tvojom živote prevláda harmónia, nedovlíš ju ničím narušiť. Máš rada duchovno  a mier, priam božskú pohodu. Svojím vyžarovaním posobíš na svoje okolie upokojujúco . Snažíš sa všade šíriť  dobro. Nikdy nepovieš nie, snažíš sa spraviť maximum a nikdy nehľadíš na to, čo za to môžeš získať. Proti srsti sú ti intrigy a ohováranie.

Holub
6.-14. február
14.-21. máj
16.-26. júl
1.-14. september
26.-31. september

Ak je aj vaše zviera holubica, potom sršíte radosťou a dobrou náladou. Málo čo ich dokáže rozhodiť. Nemajú vo zvyku sa pretvarovať ani prevraciať kabáty. Ste sami sebou a to v každej situácii. Svoj život si viete dobre zorganizovať a veci máte pod kontrolou. Láska vo vás vyvoláva veľké pocity a emócie.

Pes
1.-3. apríl
15.-20. jún
10.-15. júl
28.-30. september
1.-16. december

Tvojími najobľúbenejšími črtmi u ostatných sú jednoznačné úprimnosť, vernosť, spoľahlivosť, ktoré sú veľkým prínosom pre teba a tvoje okolie. Ľudia majú zafixovanú tvoju zodpovednosť , o ktorej sa neraz presvedčili. Medzi tvoje ďalšie črty patrí vľúdnosť, láskavosť, jednoduchosť. To že si skromný nasvedčuje aj tvoj počet priateľov, myslíme skutočných priateľov a nie známých. Pre tvoje črty ťa priatelia a rodina milujú. Móda ťa zaujíma a sleduješ ju. Vždy sa snažíš riadiť trendami, preto máš nakupovanie v obľube.

Myš
10.-28. január
16.-23. marec
15.-26. apríl
1.-3. jún
1.-9. júl
16.-25. august

V detstve si obľubovala šibalstvá, šantivosť. Bola si veľmi čulé a vrtkavé dieťa. Rodičia mali „živé striebro“. Našťastie ťa tieto vlastnosti neopustili ani počas dospelosti, vďaka čomu nemáš problém nadviazať kontakt s cudzími osobami. V ich očiach si príťažlivá a čarovná. Vieš dobre viesť kolektív a byť na čele. Navzdory týmto všetkým črtám sa v tebe skrýva krehkosť a citlivosť. Veľa veci si pripúšťaš. Ale bez nich by si sa naozaj nevedela úprimne starať o prekážky a problémy druhých. Vďaka ním dokážeš pomáhať.

Lev
25.-31. január
13.-15. marec
22.-31. máj
1.- 16. November

Nie všetko , čo sa na prvý pohľad zdá, musí byť aj pravda. Tak isto je to aj v tvojom prípade. Možno posobíš ako lovec, no ty ním nie si. Nevyhľadávaš rozbroje ani intrigy. Ako lev máš prirodzené vodcovské schopnosti. Máš rada strategickosť. Neuspokojíš sa len tak s hoci čím, vyžaduješ a si náročna ale zhovievavá. Nikdy nepohŕdneš pochvalou a komplimentom na svoju osobu. Tak ako ich príjímaš, tak ich aj šíriš ďalej. Najradšej si v centre diania, čo je pre teba veľmi významné.

Opica
1.-12. marec
1.-13. máj
21.-24. jún
1.-15. august
1.-15. október
17.- 25. december

Ľudí vo svojom okolí dokážeš dobíjať pozitívnou energiou. Negatívnosť je tvoj nepriateľ. Si netrpezlivý a nerád čakáš. Pomaly spôsob života určite nie je tvoja šálka kávy. Ľudia nemajú problém s tebou nadviazať  dlhší rozhovor, dokonca zavtipkovať. Svoje renomé si udržuješ aj za cenu, že chceš splniť požiadavky ostatných. Prekypuješ skvelou intuíciou, vďaka nej vieš s kým sa oplatí spolupracovať. Tieto vlastnosti len posilujú tvoju príležitosť zbohatnúť.

Panter
22.-28. február
4.-14. apríl
28.-31. október

Nikdy hneď neodhalíš svoje ja. Pred ľuďmi si opatrný  a až po dlhom čase prídu na to, aký naozaj si. Veci riešiš rozvážne, nikdy ťa nič nevyprovokuje. Ak by ťa chcel niekto zmanipulovať, tak si to rovno môže vyhodiť z hlavy. V’daka ráznosti a pevnosti, ktoré máš v obľube. O tvojích nejbližších sa vieš dobre postarať. Tvojou neresťou sú klebety, po ktorých sa neustále dožaduješ ale ani to nie je problém, ktorý by ti prekážal v tvojom živote a vzťahoch.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: takprosto.cc /pexels.com / pixabay.com

You Might Also Like