Zaujímavosti, Život

Chvíľku pred svojou smrťou vyhodila novorodenú dcéru z okna. Až zistíte dôvod, slzy vám zalejú oči…

Všetky mamičky môžu potvrdiť, že láska, ktorú cítia k svojim vlastným deťom, sa nedá zmerať a jej prítomnosť dokazujú iba skutky, ktoré sú matky schopné pre svoje milované dieťa urobiť.

Nasledujúci príbeh je o 21 ročnej Shelby Ann Carterová, ktorá žila so svojou ešte len 12 dňovým dievčatkom Keane v USA v malom mestečku Illinois. Bohužiaľ 30. januára tohto roku v dome, kde spoločne bývali, vypukol požiar.

Shelby bola sama doma len so svojou dcérkou, keď volala na tiesňovú linku, kde oznámila, že v ich dome horí a že nemôže dýchať. Na miesto boli okamžite poslaní hasiči aj záchranári, lenže bolo už neskoro …

Záchranári našli Shelby na druhom poschodí, bohužiaľ nejavila žiadne známky života. Tiež prehľadali celý dom, ale malú Keanu nemohli nájsť. Objavili ju až po chvíli v autosedačke pred domom. K autosedačke bolo priviazané lano, vďaka ktorému ju Shelby z posledných síl spustila dole, aby jej zachránila život.

Keana na sebe mala len ľahké popáleniny, ktoré sa jej krásne zahojili, inak však bola úplne zdravá. Po pár dňoch ju pustili z nemocnice domov k rodine Shelby, ktorá sa jej ujala. Bohužiaľ Keana nikdy nestretne svoju mamičku, pre ktorú znamenala všetko.

Ako vypovedal náčelník hasičov, stalo sa niečo neuveriteľné. Matke sa podarilo zachovať aj v tak ťažkej situácii chladnú hlavu a dokázala svoje dievčatku zachrániť život.

Keana aspoň bude vedieť, že ju jej mamička nadovšetko milovala a bola ochotná pre ňu aj zomrieť. My aspoň touto cestou poprajeme rodine úprimnú sústrasť a veľa síl do ďalších dní.

You Might Also Like