Život

Chlapec doma pristihne mamu s cudzím chlapom a tak vymyslí skvelý plán, ako na nich zarobiť!

Muž odíde do práce a žena si privedie domov milenca. Jej malý syn príde neočakávane domov, uvidí milenca s matkou a tak sa schová do skrine a sleduje. V tom príde domov aj manžel. ( tento príbeh je hlavne o vtipe 🙂 )

Žena vyskočí a do skrine ukryje svojho milenca bez toho aby si všimla svojho syna. V tom sa chlapček ozve: – Je tu tma, čo? Muž odpovie: – To teda je. Chlapček: – Mám pri sebe baseballový loptičku. Muž: – To je fakt super. Chlapček: – Nechceš ho kúpiť? Muž: – Nie vďaka! Chlapček: – Vonku je môj otec.

Muž: – Tak za koľko? Chlapček: – 10 000 SKK. Za pár dní sa situácia opakuje. Chlapček:– Je tu tma, čo? Muž: – To teda je. Chlapček: – Mám tu baseballovú rukavicu. Muž, ktorý už vie o čo ide sa pýta: – Tak za koľko? Chlapček: – 20 000 CZK. Pár dní na to otec hovorí svojmu synovi: – Zober si svoju baseballovú rukavicu, poď von a zahážeme si.

Chlapček na to: – Nemôžem, predal som loptičku aj rukavicu. Otec udivene: – A za koľko si to predal? Chlapček: – Za 30 000 SKK. Otec: – To je príšerné, ako môžeš tak okrádať svojich kamarátov.

To je mnohonásobne viac, než to stojí. Pôjdeš do kostola a vyspovedáš sa! Keď prídu do kostola, strčí otec svojho syna do spovednice a zavrie dvere. Chlapček: – Je tu tma, čo? Kňaz: – Ani tu mi nedáš pokoj !!!!

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com

You Might Also Like