Zaujímavosti

Časť tela, ktorú si umývate ako prvú prezradí na vašu osobu veľmi veľa. Tí, čo si umývajú tvár…

cartoon woman taking bath on the blue background

V dnešnej dobe je čistota neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Chceme byť čistý, upravený, pôsobiť príjemne a hlavne sa vyhnúť nežiaducím kožným chorobám, ekzémom. Vedci tvrdia, že podĺa toho, čo si ako prvé umývate, vedia odhaliť váš charakter. Funguje to lepšie ako horoskopy a predpovede. Tak sa poďte na to pzrieť!

Podpazušie:
Ak si ako prvé umývate podpazušie, značí to, že nie ste lenivý ale na opak robotný. K veciam sa staviate zodpovedne a nikdy neodmietnete pomôcť. Ste ľahko využiteľným terčom, pre vaše dobro a dôveru, ktorú vkladáte do ľudí.

Uši:
Ľudia, ktorí si umývajú uši ako prví sú takou zaujímavou zmeskou. Zaujímajú ich všetky novodobé vymoženosti sú bystrí a chápavý. No často im to kazí ich arogantnosť, neustúpčivý a sebaistý.

Plecia:
Umývanie pliec značí, že nemáte jasno vo vašich rozhodnutiach a veľmi dlho trvá kým vyslovite verdikt teda voľbu. Ťažko pritiahnete nových ľudí k sebe ale vám to nevadí, máte radi samotu. Môžu vás sprevádzať depresie. Vďaka tymto stavom môžete ľahko prísť o peniaze. Potrebujete niekoho, kto vám pomôže aj v ťažkých časoch.

Tvár:
Pokiaľ aj vy najskôr začínate s umývaním tváre, tak u vás veľkú rolu zohrávajú práve peniaze. Vo vašej hlave neustále riešite kde a ako ich zarobiť, aby ich bolo dostatok pre vás a vašu rodinu. Dbáte na deti a ich výchovu a budúcnosť. Nevyhýbate sa ani opravám, kúpe alebo prerábke. taktiež to značí o tom, že títo ľudia sú veľmi kamarátský, prívetivý a ctižiadostivý. Nemusite sa báť, že vaše tajomstvo u vás nebude v bezpečí. A v posteli sa nudiť tiež nebudete.

Intímne partie:
Kto si ako prvé umýba intímnú oblasť, má o sebe vysoký názor. Vyžarujú sexuálnú energiu a sú príťažliví. Ľudí si držia ďalej od tela. Sú nedôverčíví a až časom sa ukáže s kým zostanú v kontakte. A na posteľné hrátky sú ako stvorení.

Nohy:
Takýto človek je radšej v úzadí, hlavu má plnú myšlienok a ideí. Neúspech je pre neho brzda. Všetko má svoj harmonogram a plán. Ide systematicky a nemá rád neporiadok vo veciach.

Vlasy:
Ak sú vašou prvou voľbou vlasy, tak ste nespútaný umelec. Ste voľnomyšlienkár a nechávate sa unášať životom. Srdce je váš najlepší radca. Vaše rozýmanie a snenie môže niektorým ľuďom pripadať ako lenivosť. Až tak sa nemýlia, avšak ak si niečo stanovíte, pojdete na 1000%.

Hruď:
Títo ľudia sú priamí a úprimní. Nemajú čas na snenie a využívaju logiku a vždy sa snažia všetko riešiť mimo horúcej hlavy. Nevyčkávajú ale konajú.Ich priatelia sú ich protiklady, umelci a kreativci.

Šija:
Toto miesto sa vyznačuje tým, že je stredobodom pozornosti a presne to si myslia aj ľudia, ktorí si ho umývajú ako prvé. Nezáleží im na nikom iba na sebe. Snažia sa upriamiť všetku pozornosť na ich osobu.

Zamyslite sa nad tým, ktorú časť si umývate vy ako prvú a čo to vlastne odrzkadľuje.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc / bigstock.com

You Might Also Like