Život

83-ročná Sophia Loren dokáže vytrieť zrak aj mladým začínajúcim hviezdam. Toto sú jej tajomstvá krásy

Neprekonateľná Sophia Loren nikdy neskrývala svoj vek, práve naopak, herečka je hrdá na skutočnosť, že aj vo veku 83 rokov dokáže vyzerať veľmi zvodne! Áno, čítate správne, 20. septembra 2017 sa Sophie dožila tohto úctyhodného veku.

Napriek tomu sa majiteľka čestných cien mnohých filmových festivalov naďalej zúčastňuje drahých reklamných kampaní a necháva sa fotografovať.

 

V roku 2014 sa stala tvárou šperkov Damiani a o rok neskôr predstavila novinku od Dolce & Gabbana – vlastný rúž Sophia Loren No. 1. Mnohé ženy by za neho dali diablovi svoju vlastnú dušu a ani sa nečudujeme. Farba rúžu je rovnako jedinečná, ako samotná Sophia.

Ešte stále je častým hosťom spoločenských podujatí a je dôležité poznamenať, že vždy vyzerá očarujúco. Vynikajúce šaty, úhľadný make-up a ideálny účes sú neodmysliteľnou vlastnosťou jej vzhľadu. „Účes ovplyvňuje to, ako bude vyzerať váš deň a tým pádom aj život,“ poznamenáva Sophie.

Herečka ochotne zdieľa so svojimi fanúšikmi tajomstvá svojej krásy: každý deň vypije najmenej 8 pohárov čistej vody, konzumuje extra panenský olivový olej a pokožku si pretiera kockami ľadu.

Všetkým dámam radí, aby si na sebe našli svoje chyby. „Žena, ktorá je pevne presvedčená o svojej kráse, vie o tom presvedčiť všetkých ostatných.“

Len zriedka sa niekomu podarí vidieť ju na verejnosti bez make-upu. Ona to považuje za nevhodné, aby sa medzi ľuďmi objavila s „nahou tvárou“. Toto hovorí o aplikácii make-upu: „Predpokladá sa, že nedokonalosti človeka by mali byť skryté. Čo sú to však nedostatky? Omnoho dôležitejšie je zvýrazňovať neobyčajné črty, ako ich zakrývať.“

Štíhla postava je zodpovedná za správnu výživu a pravidelné cvičenie. Herečka tvrdí, že práve oni robia jej krivky tela skutočne pôvabné.

O svojom tajomstve mladosti hovorí: „Existuje zdroj mladosti, tým je vaša myseľ, váš talent, kreativita, ktoré prinášate do svojho života a do života vašich blízkych. Keď sa naučíte piť z tohto zdroja, prekonáte svoj vek.“

V súčasnosti vedie herečka primeraný spôsob života: píše knihy, snaží sa viac čítať (predtým na to nemala dosť času). Taktiež sleduje filmy, športuje a rada si robí dlhé prechádzky po čerstvom vzduchu.

K dnešnému dňu je Sophia Loren považovaná za jednu z najkrajších žien!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like