Život

7 najčastejších snov, ktoré desia úplne každého. Snívajú sa aj vám? A viete, čo znamenajú?

Psychológ Ian Wallace interpretoval v priebehu svojej tridsaťročnej kariéry cez 150 000 snov. Teraz dal za pomoci The Independent dohromady zoznam tých najčastejších a zároveň vysvetlil ich význam, aj potenciálny vplyv na ľudské životy.

Spoznávate sa v niektorom z nasledujúcich?

Padanie

Je toto ten vôbec najdesivejší? Hodnotenie necháme na vás, ale padanie z vysokej výšky má údajne byť minimálne jednou z vôbec najčastejších nočných môr. Stretla aj vás? Potom vedzte, že dôvod pre jej existenciu je podľa Iana Wallace pomerne prostý. Výskyt padania v snoch má súvislosť s tým, že daná osoba až príliš „visí“ na konkrétnej situácii. Skrátka odmieta opustiť kontrolu. Ak tak urobí, malo by sa padanie vytratiť.

Keď nemôžete nájsť záchod

Tento sen môže končiť dobre aj zle a v preklade znamená stále to isté. Že v každodennom živote nedokážete vyjadriť vlastné potreby. Podľa Iana Wallace existuje jednoduchá cesta von. Starajte sa sami o seba tak, ako sa staráte o druhých!

Lietanie

Kto by toto nechcel vedieť, že? Lenže ak sa vám o tom zdá, nie je to len túžba po nadprirodzených schopnostiach. Lietanie má iný, skrytý význam. Symbolizuje to slobodu a osamostatnenie. Väčšinou sa vám o ňom bude zdať potom, čo urobíte nejaké veľké životné rozhodnutie alebo keď zvládnete nejakú obzvlášť ťažkú ​​situáciu.

Byť absolútne nepripravený na test

Štandardný sen pre väčšinu študentov a žiakov? Dôvod pre existenciu tejto hororovej situácie je ten, že sa až príliš kriticky analyzujete. Neviete jednu odpoveď z desiatich a pripadáte si k ničomu? Nemali by ste. Ian Wallace radí, aby ste skôr oslavovali to, čo viete. A nočné mory zmiznú.

Nahota na verejnosti

Stalo sa vám to niekedy? Prebudenie z tohto sna je skutočným vyslobodením. Lenže čo to vlastne znamená? Ian Wallace vysvetľuje nočnú moru tým, že sa daný človek cíti veľmi zraniteľný. Radí preto, aby ste sa otvorili ostatným, ktorí následne ocenia vaše pravé ja.

Keď vás niekto prenasleduje

Či už sa to deje v lese, alebo v opustenej budove, naháňanie znamená pozitívnu situáciu len veľmi výnimočne. V tomto prípade značí to, že sa podvedome snažíte vyhnúť riešeniu určitého problému, lebo skrátka neviete ako. Ian Wallace ale upozorňuje, že sa jedná o skvelú možnosť, ako premeniť krízu v situácii, ktorá povedie k naplneniu vašich osobných ambícií.

Nájdenie nepoužitej miestnosti

Aspoň jeden pozitívny sen na záver. Ak počas spánku stále vchádzate do prázdneho ateliéru, kuchyne alebo napríklad knižnice, tak tam rozhodne zájdite aj v reálnom živote. Podľa expertov to totiž značí, že vo vás drieme skrytý talent!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like