Zaujímavosti, Život

5 prekvapivých dôvodov prečo by ste mali mať Škorpióna za Vášho najlepšieho priateľa!

Dnes sa mnoho ľudí o astrológiu naozaj zaujíma. Keď sa bližšie zoznámite s charakteristikou Škorpióna, budete sa na neho razom pozerať úplne inými očami. Len ťažko by ste hľadali spoľahlivejšieho človeka, než sú ľudia v znamení Škorpióna.

Škorpióni vyhovejú takmer všetkým požiadavkám ostatných, ak sú o nich sami presvedčení. Škorpióni tiež nikdy nezaútočia, ako prvý. Jednoducho povedané to znamená, že nikdy to nie sú oni, kto konflikt vyvoláva. My sme pre Vás zhromaždili 5 pádnych dôvodov, ktoré by Vás mohli utvrdiť v tom, že priateľstvo, alebo vzťah so Škorpiónom, je výnimočné a ozajstné.

DÔVODY PREČO MAŤ ŠKORPIÓNA ZA NAJLEPŠIEHO PRIATEĽA

Spoľahlivosť

Škorpióni sú vždy okamžite pripravení pomôcť ostatným. Avšak, aj oni potom očakávajú, že pre nich urobíte automaticky to isté. Môžete si k nemu vždy zájsť pre radu a názor. Ochotne a spravidla objektívne, Vám ho poskytne. Naviac tiež vie spoľahlivo udržať akékoľvek tajomstvo. Neznáša klebety a ohováranie. Skoro zo zásady nikdy sám nikoho neohovára. Svoj okruh priateľov neopúšťa a stráži si ho.

Zmysel pre humor

Jedným z hlavných rysov Škorpióna je zmysel pre humor. Ak ste v spoločnosti, v ktorej sa nachádza aj znamení Škorpióna, zaručene sa pobavíte. Škorpióni priamo oplývajú inteligentným zmyslom pre humor. Ak sa Škorpiónom plánujete vyraziť do klubu, neváhajte. Sú majstrami tanečného parketu.

Narobí nič napoly
Škorpióni sú perfekcionisti. Nikdy neurobia nič len napoly. Sú veľmi pracovití a vždy usilujú o dokonalosť. Vydajú zo seba pre svoje ciele vždy úplné maximum.Pokiaľ im zadáte nejakú úlohu, môžete od nich čakať, že ho splní na tej najvyššej úrovni. Chvála je pre nich veľkou motiváciou. Oni sami však chválou šetria.

Občasné samotárstvo
Aj napriek tomu, že sú ľudia v znamení Škorpióna priateľskí a komunikatívny, občas potrebujú samotu. Ak teda od Škorpióna nejakú dobu nedostanete žiadnu správu a ani inak o sebe nedá vedieť, nič sa nedeje. Potrebuje iba svoj priestor pre relaxáciu. Rád trávi večer s knihou. Dokáže tiež pokojne presedieť deň u televízora .Škorpion vie byť sám so sebou a nevyžaduje stálu pozornosť.

Klamstvo naňho neskúšajte
Škorpión má silne vyvinutý pozorovací zmysel a ani intuícia mu nie je cudzie. Ak sa teda muži v tomto znamení pokúsite klamať, nebudete úspešní a nedaruje Vám to. Pokiaľ ho podrazíte, vie byť veľmi mstivý.Pokiaľ Škorpióna rozdráždíte, neoplatí sa Vám to.

Do komentárov nám napíšte, aké skúsenosti máte vy! Zdieľajte tieto super dôvody prečo mať Škorpióna za najlepšieho priateľa  s vašimi priateľmi!

zdroj: kektes.com

You Might Also Like