Život

40-ročná nevesta nechala medzi hosťami jednu prázdnu stoličku pre zosnulého syna. Keď zbadala nečakaného hosťa, nemohla zadržať slzy

Becky Turneyová prišla o syna pred 2 rokmi. Tristan zomrel 21. októbra 2015. Minulý týždeň mala žena svadbu. Jej želanie bolo nechať na svadbe prázdnu stoličku pre syna.

Aj napriek tomu, že od jeho smrti prešli už 2 roky, nikdy sa jej po ňom neprestane cnieť. V deň nehody Becky informovali, že jej syn by bol vhodným darcom orgánov. Aj napriek tragickým okolnostiam sa rodina tešila, že môžu zachrániť cudzí život. Orgány Tristana zachránili život 5 ľuďom. Jedným z nich bol aj Jacob Kilbie, 21-ročný muž zo San Diega, ktorý mal transplantáciu srdca.

Becky muža nikdy nevidela, len si s ním rozprávala po telefóne. Všetko sa ale zmenilo v piatok, v deň svadby Becky a Kellyho.

Niekoľko minút pred začiatkom obradu Kelly prekvapil budúcu manželku, keď jej predstavil Jacoba. V ten deň mala krásnu svadbu a prvýkrát po dlhej dobe počula tlkot srdca svojho syna.

„Nemohla som tomu uveriť. Plakala som ako malé dievčatko a potom skákala ako blázon, bolo to neuveriteľné! „Odpovedala Becky. „Každý po sebe zanecháva nejakú stopu a ja som hrdá, že môj syn niekomu zachránil život.“

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like