Zaujímavosti

4 znamenia, že toto nie je váš prvý život na Zemi a zažili ste reinkarnáciu

Steven Bancarz, autor stránok Spirit Science and Metaphysics, sa nielen domnieva, že reinkarnácia je aj z vedeckého hľadiska možná, ale uvádza rovno 4 známky toho, že nežijete ako človek na tomto svete prvýkrát.

Reinkarnácia je zatiaľ duchovným pojmom. Je to viera, že naše duše sú po smrti tela schopné opakovane presídliť do tiel iných. Niektorí ľudia sa údajne na svet vracajú preto, aby vylepšili svoju karmu, iní preto, aby pomáhali rozvíjať sa ostatným.

Existuje celkom dosť vedeckých dôkazov existencie reinkarnácie. Ale ako zistiť, či ste už na Zemi žili, alebo nie? A či ste boli človekom? Intuícia mnohým ľuďom napovedá, že to tak bolo.

Tu sú štyri známky toho, že vaša ľudská duša je oveľa starší ako vaše telo.

1. Veľmi dobre viete „čítať“ ľudí

Od mladosti ste si všímali, že vám stačí raz sa na človeka pozrieť, aby ste odhadli všeličo z jeho života. Stačilo vám pobudnúť s niekým pár chvíľ a vycítili ste, ako ten človek žije, ak je šťastný alebo nie, čo ho trápi.

Zdá sa, že máte vo vnútri akýsi nevedomý program, ktorý vám umožňuje bleskovo sťahovať informácie o iných dušiach. Je to možné preto, že ľudia sú si v skutočnosti veľmi podobní; stačí poznať niekoľko osobnostných archetypov.

Ak je vašej duši tisíc rokov, keď ste žili vo vzájomnom kontakte s ľuďmi stovky rokov, už sa pravdepodobne v týchto archetypoch dobre orientujete. Aby ste pochopili, či je človek dobrý alebo nie, nemusíte ho podrobovať skúške na detektore lži. Nemusíte dlho premýšľať, či máte dôverovať novému známemu. Zábezpeky nadobudnete okamžite. S touto otázkou si vaša intuícia dokáže poradiť úplne spoľahlivo.

2. Vychutnávate si samotu

Tešíte sa zo samoty a času, ktorý máte len sami pre seba. Nie preto, že ste sociopat a najlepšie sa cítite sám. Ale preto, že nejako lepšie ako ostatní viete, že čas strávený pozorovaním hviezd je akosi zaujímavejší ako čas, strávený v obchodnom centre.
Nie ste samotár. Jednoducho len nemáte potrebu kontaktu s ľuďmi, ak chcete potešiť svoje JA. Nemáte potrebný ani súhlas rovesníkov, ani uznanie spoločnosti. Pretože nie ste na tomto svete prvýkrát, nepotrebujete experimenty, aby ste pochopili, aký spôsob života vám vyhovuje. Rovnako ako predtým je vám dobre ako osamote, tak s inými ľuďmi. A vždy viete, kedy bude lepšie prvá a kedy druhá varianta.

3. Nepáči sa vám, ako je zariadený tento svet

Škola, práca, rodinné sviatky, zúčastňujete sa toho všetkého, ale veľmi dobre viete, že to nie je zariadené tým najlepším spôsobom. Veľmi často premýšľate nad tým, ako nerozumne ľudia konajú.

Zdá sa vám, že svet je usporiadaný nesprávnym a nerozumným spôsobom. Niekedy máte pocit, že ste lev, ktorý je v spoločnosti oviec nútený správať sa rovnako ako ovce. Život vás často prinúti tváriť sa, že niečo je pre vás zaujímavé, hoci to nie je pravda. Občas sa vám pripadá, že nežijete svoj život, že hráte niečou úlohu.

Viac ako iní ľudia sa zaujímate o také veci, ako sú vedomé sny, práva zvierat, duchovný svet. A nemáte rád reči o športe, počasí a podobných veciach.

4. Máte na ľudí neobyčajný vplyv

Ľudia k vám prichádzajú pre radu aj keď ste o 10 aj 20 rokov mladší ako oni. Vedia, že ste múdry a bystrý.

Zdá sa, že máte osobitý filozofický pohľad na život. Ako by ste ho vnímal oveľa intenzívnejšie ako ostatní. Pokiaľ na tejto planéte nežijete prvýkrát, poznáte skutočnú hodnotu takých vecí ako tolerancia, istota, čestnosť, sebaanalýza. Veci, na ktorých pochopenie potrebujú iní 10 rokov, vy zvládate za rok.

Je to tak preto, že vaša duša tým všetkým prešla už skôr.

Otázkami slávy, sociálneho štatútu alebo stavby domu sa nezaťažujete. Hlavné je pre vás duchovný rozvoj a rast.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like