Život

4 sestry chodili do školy vždy hladné. Potom učitelia zistili, čo sa deje v ich dome

Od útleho veku si sestry Lucciové uvedomovali, že v tomto svete sa môžu spoliehať len na seba. Navonok sa môže zdať, že ich život je úplne dokonalý: bohatá rodina, prepychový dom, milujúci otec aj matka, súkromný bazén…čo viac si priať, však?

Všetko však bolo celkom inak. Otec štyroch sestier otvorene opovrhoval svojimi deťmi a ich matka mu vždy pridržiavala jeho stranu.

Prehliadanie, krik a bohužiaľ vonkoncom nekončili len pri tom. Po čase na dcéry použil aj fyzické násilie. Aby toho nebolo málo, obmedzil im príjem jedla. Zatiaľ čo bratia, otec a matka jedli toľko, čo len chceli, dievčatká hladovali.

Keď sa pokúšali vzoprieť otcovi, bitky sa začali stupňovať , čo vyústilo až do zlomenia ruky jednej z dcér.

V škole to bolo lepšie. Učiteľom však ani nenapadlo, akému šikanovaniu museli čeliť doma. Často sa stávalo, že ich súcitne nakŕmili. Keď však prišli dve z dievčat do školy s poraneniami na hlave, učiteľky tento prípad okamžite na hlásili na políciu.

Uvedomujúc si, že všetko nabralo nečakaný smer, tyranský otec sa rozhodol, že sa ich zbaví. Keď mali 11 rokov, dostali sa do sirotinca, no ani tam ich nenechal osamote.

Keďže sa obával, že slová jeho dcér by mu mohli poškodiť povesť, začal sa zaujímať o to, kedy bude hociktorá z nich poslaná do pestúnskej rodiny, aby „spracoval“ adoptívnych rodičov dievčaťa.

Keby neboli rozhodné a odvážne, ich osud by bol dnes asi úplne iný, možno tragický. Našťastie už od ranného detstva všetky sestry držali spolu a ani putovanie po sirotincoch a bývanie v pestúnskych rodinách ich nerozdelilo.

Neustále medzi sebou udržiavali kontakt, vďaka čomu sa im podarilo vybudovať si šťastnejšiu budúcnosť a nielen to….

Po ukončení vysokej školy začali všetky štyri vyvíjať tlak na svojho otca tyrana. Súdne spory, výpovede na polícii, príspevky sestier na sociálnych sieťach a rozhovory s médiami: muž už nemal možnosť úniku.

Je to neuveriteľné, no so svojou tvrdohlavosťou a pocitom bez hanby sa opäť pokúša obrátiť sa na súdy. Okrem toho, neustále očierňuje svoje dcéry na sociálnych sieťach v komentároch prostredníctvom anonymných profilov. Dnes im však už našťastie nemôže nijako ublížiť.

Je až neuveriteľné predstaviť si takéhoto otca, matku nevynímajúc, ktorý sa neustále snaží zničiť svoje vlastné dcéry. Našťastie, pre dievčatá to malo dobrý koniec a ostáva len dúfať, že problémy z minulosti sa ich už viac nebudú týkať.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like