Zaujímavosti

19-ročná zaobstarala niekoľko fotiek z nehody, nemala však ani najmenšie tušenie, čo sa jej podarilo zaznamenať …

Anisa Gannonová z Georgie (USA), bola na ceste do práce, keď uvidela, že na ceste sa stala nehoda. Ulica bola uzatvorená, takže dievča zaobstarala niekoľko fotiek, aby mala dôkaz, že sa nemohla dostať do práce načas. Vtedy ešte nevedela, že nehoda bola smrteľná pre 3 osoby.
23 ročná Hannah Simmonsová, spoločne s jej priateľom Lauren Bateauem, viezli svoju 9měsíční dcérku Allennu k lekárovi. Na jednom mieste žena stratila kontrolu nad vozidlom a zrazila sa s nákladným autom. Žiadny z cestujúcich nehodu neprežil.

114950943212

Keď sa Anisa znovu pozrela na fotografiu, všimla si detailu, ktorý predtým prehliadla – svetlý pruh svetla z oblohy presne vedie na miesto nehody.

214950943211

Anisa rozhodla fotografiu zdieľať s rodinami zosnulých.
Jodi Simmonsová, mama Hanny a babička malej Allanny spolu s Lourenovou mamou nemohli zadržať slzy pri pohľade na fotografiu. V rozhovore nevedeli presne opísať, ako sa cítili, keď to prvýkrát uzreli, jedna vec je ale istá – pre nich je to dôkaz, že sú ich milované deti a vnučka v nebi.

314950943213

Napriek tomu, mnohí ľudia tvrdia, že to, čo možno na fotografii vidieť, je len slnečný lúč, ktorý sa odráža od čelného skla auta – najdôležitejšie je ale vplyv, aký má fotografie na rodinu zosnulých. Trochu je upokojila a možno im pomôže sa s celou situáciou lepšie zmieriť.

zdroj:youtube

You Might Also Like