Zaujímavosti, Život

13-ročný chlapec postavil vlastný dom. Pozrite sa na dielo, ktoré vytvoril vlastnými rukami. Má iba 9 metrov štvorcových

Väčšina násťročných detí vo voľnom čase hrá videohry alebo sleduje televíziu, to ale nie je prípad Luka Thilla! Pracovitý a ambiciózny 13-ročný chlapec z amerického štátu Iowa obetoval všetok svoj čas na to, aby mohol splniť svoj najväčšiu sen – postaviť vlastný dom!

Luke minul na výstavbu domu viac ako 900 eur. Prečo sa tento projekt rozhodol zrealizovať? Prekvapí vás to!

Luke sa o prázdninách nudil … kiež by každý mladý človek mal také kreatívne nápady! 🙂

Chlapec kúpil väčšinu materiálov z druhej ruky a s elektroinštaláciou mu pomohol kamarát otca. Známych a priateľov projekt tiež zaujal, darovali mu staré dvere alebo starý nábytok …

V domčeku síce nie je vodovod, ale Luke je s výsledkom viac ako spokojný. Má ešte len 13 rokov a už postavil vlastný dom.

Luke tvrdí, že toto je to len začiatok. Hovoril, že ďalšie dom postaví, keď pôjde na vysokú. Niečo nám hovorí, že to pre neho nebude problém! 🙂 Rodičia sú na neho právom hrdí – Luke dokázal, že má talent.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like