Zaujímavosti

13-ročné dievča sa stala obeťou skupinového znásilnenia. O 2 roky neskôr sa stalo niečo, čo jej mame zlomilo srdce.

Linda Trevanová sa ocitla v situácii, ktorá by zlomila srdce každého rodiča. Prišla o svoje dieťa, aj keď sa dalo tragédii zabrániť. Jej 13-ročný dcéra sa stala obeťou školskej šikany. Skupina rovesníkov sa jej vysmievala a ponižovala ju. Situácia sa zo dňa na deň zhoršovala. Spolužiačky začali Cassidy urážať na sociálnych sieťach, potom nasledovali aj vulgárne telefonáty a SMS. Mama dievčatá okamžite zakročila. Dievčatá prinútila sa ospravedlniť a dcéru poslala na terapiu. Po niekoľkých týždňoch sa Cassidy do školy vrátila a jej spolužiačky už mali pripravený desivý plán.

1999998_cassidy-trevan-sebevrazda-obrazek-4_image_280x280

15. februára 2014 ju pozvali na triedny večierok v dome jednej z nich. Tam ju zamkli v izbe s dvomi 15-ročnými chlapcami, ktorí ju brutálne znásilnili. Striedali sa, aby žiadny z nich „o nič neprišiel“. Spolužiačky, ktoré Cassidy na večierok pozvali, strážili dvere.

Keď Linda dozvedela, čo sa stalo jej dcére, zavolala políciu. Cassidy bola vydesená natoľko, že o desivej udalosti nechcela okrem mamy nikomu povedať. Jej „kamarátky“ začali o dievčati na internete písať ponižujúce statusy. Všetci vedeli, čo sa dievčaťu stalo a Cassidy sa bála vychádzať z domu. Jediné východisko, ktoré Linda videla, bolo presťahovať sa do iného mesta. Bohužiaľ, tým sa tento príbeh nekončí

314879355793

Cassidy utrpela traumu. Nepomohla ani terapia a návštevy psychológa, ani každodenné rozhovory s mamou. 2 roky po desivých udalostiach Cassidy nejedla, takmer neodchádzala z domu a nechcela spoznávať nových ľudí. Mala nočné mory, ktoré ju nakoniec doviedli k samovražde. Vo veku 15 rokov si mladé dievča vzala život. Linda sa z toho ešte nedostala. Robila všetko pre to, aby svojej milovanej dcérke pomohla. Bohužiaľ sa jej to nepodarilo. Teraz chce pomôcť iným deťom v podobnej situácii a tak napísala tento list:

414879358574

„Školská šikana zabila moju dcéru … Mlčala som príliš dlho. Chcem, aby všetci vedeli, že skupina násťročných dievčat zo školy v meste Wellington (mali od 13 do 15 rokov), dohnala moju milovanú dcérku k smrti. Cassidy Trevanová si vzala život 15. februára 2014. Cassy bolo ešte len 13 rokov, keď sa jej zrútil celý svet a mne sa nepodarilo ju zachrániť. Presťahovali sme sa do iného mesta, začala navštevovať novú školu a nikdy viac nestretla ľudí, ktorí by jej chceli ublížiť. Aj napriek tomu všetkému si vzala život. Aj obyčajné nákupy u nej vyvolali záchvat plaču a paniky. Videla som, ako moja dcérka celých 22 mesiacov trpela kvôli tým monštrám … celý čas sa bála, že ich znovu stretne. Jednej zo spolužiačok sa podarilo zistiť jej nové číslo a tiež ju urážali na internete. Žila minulosťou, mala záchvaty paniky a jej stav sa zo dňa na deň zhoršoval. „

514879361825

Už som jej nedokázala pomôcť aj napriek tomu, že som videla jej bolesť. Kvôli tomu, čo ste jej urobili 12. decembra 2012, si siahla na život. Viem, kto ste a vy to tiež viete. Polícia už o vás tiež počula. Dúfam, že výčitky svedomia vás budú prenasledovať do konca života. Predstavte si, že jedného dňa by niekto urobil vašej dcére presne to, čo ste vy urobili mojej. Cassidy bola a bude celý môj život. To kvôli vám moja dcérka umrela a ja nikdy neuvidím, ako kráča k oltáru, nikdy sa nedočkám vnúčat. To všetko kvôli vášmu hlúpemu, sebeckému a beštiálnemu skutku. Zničili ste veľa životov. Pre vás to bola jedna neskutočne zábavná noc. Moja dcéra ale počas nej stratila svoju nevinnosť, vieru v ľudí … a nakoniec aj život. Dúfam, že nikdy nezabudnete na to, čo ste urobili mojej dcére. Krv je na vašich rukách. Šikanovanie je vážny problém, o ktorom sa musí hovoriť. Prosím, neignorujte ju, Linda Trevanová „.

images%2Ffb-1487935030list

You Might Also Like