Zaujímavosti, Život

13 najotrasnejších plastík všetkých čias!

Kvalitne vykonaná plastická operácia dokáže pomôcť s fyzickými útrapami aj nízkym sebavedomím. Niektorí však čaru plastickej chirurgie doslova prepadli a nevedia, kedy skončiť!

Pozrite sa, ako to dopadne, keď to ľudia s honbou po kráse preženú.

Monštruózne prsia

Nemecká modelka známa ako Beshine je majiteľkou najväčších pŕs na svete. Pôvodne majiteľka jedničiek sa pomocou opakovaných plastík „prepracovala“ k naozaj velikánským prsiam. Jedno vraj váži bezmála 10 kilogramov! Kde asi zháňa oblečenie? A čo na to jej chrbát?

Kapria pusinka

Kristina Rei sa zúfalo chcela svojím vzhľadom priblížiť clip postave menom Jessica Rabbit. Táto kreslená zvodkyňa má plné, červené pery. Mladá Ruska sa teraz môže pýšiť zápisom v Guinessovej knihe rekordov za najväčšie pery na svete. Po viac ako sto silikónových injekciách stále nemá dosť a priznáva, že je zväčšovaním svojich pier posadnutá.

Živá Barbie

O ukrajinskej modelke Valerii Lukyanov je toho popísaného už dosť. Niet divu, že sa dostala aj do tohto zoznamu najbizarnejších plastických operácií. V túžbe vyzerať ako Barbie si nechala Valeria zväčšiť poprsie, upraviť nos a vyoperovať posledný pár rebier. Priznáva sa len k prvej spomenutej operáciu, ale jej skoršie fotky hovoria za všetko.

 

Prsnatý muž

Brian Zembic miluje veľké stávky a tak sa stavil o to, že si nechá zväčšiť prsia a implantáty si ponechá na dobu jedného roka. Od roku 1996 však uplynulo more času a Brian svoje prsia stále má! Vraj mu to pomohlo vo vzťahoch k ženám a hoci si ľudia kvôli jeho bizarnému rozhodnutiu robia žarty z jeho dcéry, o odstránení implantátov neuvažuje.

Z krásky zápasníčka sumo

Aspoň takto na nás táto zmena pôsobí. Kórejská modelka Hang Mioku bývala krásna. Ale aj od svojich 28 rokov posadnutá plastickými operáciami. Keď jej lekári odmietli vykonať ďalšiu plastiku, vzala vec do vlastných rúk a sama si vstrekla pod kožu kuchynský olej! Namiesto vytúženého vyhladenia pleti sa však neskutočne znetvorila. Ľudia jej na účet posielali peniaze na „opravu“ tejto príšernej chyby, ale lekári teraz päťdesiatročnej Mioku jej bývalú krásu vrátiť nedokázali.

Veľká mačka

Jocelyn Wildenstein je jednou z najznámejších závisláčiek na plastikách. Dostala prezývku Catwoman (mačacia žena), pretože po nachytaní svojho manžela v posteli s inou, ho zúfalo chcela získať späť na svoju stranu tým, že sa snažila pomocou plastických operácií pripodobniť veľkým mačkovitým šelmám, ktoré jej manžel miloval. Táto akcia sa však minula účinkom a skončila rozvodom. Teraz sedemdesiatdvaročná Wildensteinová nechala v plastikách okolo 4 miliónov dolárov.

Krásavec Pete

Poznáte hit „You Spin Me Round (Like a Record)“? Tento trhák osemdesiatych rokov má na svedomí britská formácia Dead or Alive, ktorej bývalý frontman Pete Burns taktiež podľahol čaru plastických operácií. Niekoľkonásobné rhinoplastiky, implantáty v tvári a zväčšené pery ho preslávili takmer ako onen slávny hit. Priznal sa, že takmer všetky svoje úspory utratil za nápravu nepodarenej plastiky pier a tvrdí, že svoje premeny berie ako súčasť umeleckého sebavyjadrenia.

Mačací muž

Počítačový programátor Dennis Avner bol prezývaný Catman čiže mačací muž. Prečo tomu tak bolo, je evidentné. Tento muž sa rozhodol pre radikálnu zmenu svojho tela po tom, čo mu indiánsky náčelník povedal, nech nasleduje cestu tigra. Dennis ho vzal doslova a pomocou plastických operácií sa postupne menil pred očami vo veľkú mačkovitú šelmu. Okrem masívnych plastík tváre si nechal zabrúsiť zuby do špičky, potetovať väčšinu tela a napichať rad piercingov. Mačací muž vlani zomrel vo veku 54 rokov a pravdepodobne sa zo života zniesol sám.

Jašter

Po mačacom mužovi je tu ďalší muž, ktorému učarovala živočíšna ríša natoľko, že sa rozhodol drasticky zmeniť svoju vizáž. Erik Sprague, bývalý študent filozofie, vraj rád baví okolie svojim nevšedným vzhľadom. Za jeho hadí imidž sa skrýva 700 hodín tetovaní, podkožné implantáty v obočí, zapilované zuby a rozdvojený jazyk.

Amanda Lepore

Túto dámu pravdepodobne nie je treba bližšie predstavovať. V 17 rokoch podstúpila zmenu pohlavia a od tej doby si ide tvrdošijne za čo najženskejším vzhľadom. Teraz modelka a speváčka podstúpila toľko plastík, že ich už prestala počítať. Medzi nimi operácie rebier a silikónové injekcie do čela, bokov, zadku a jej povestných pier.

Plastické dvojčatá

Britský muzikant Genesis P-Orridge a jeho žena Jacqueline Beyer (známa tiež ako Lady Jane), sa po ich desaťročnom výročí rozhodli k šokujúcemu kroku. Stať sa jednou osobou a to takmer doslova. Obaja podstúpili nespočet plastík, aby sa vzhľadom priblížili jeden k druhému. Po operácii pŕs, rhinoplastikách, plastikách brady a liposukcii vyzerali ako dvojčatá. Keď Lady Jane zomrela na rakovinu žalúdka, pokračoval jej pozostalý manžel v premenách, aby vyzeral čo najviac ako jeho zosnulá družka.

Návšteva z kozmu

Talianska prominentka Michaela Romanina s plastikami začala už za svojich mladých rokov. Jej obľúbenou operáciou je zväčšovanie pier, na ktorom sa stala závislou. Kedysi krásna Michaela sa tak premenila vo stvorenie, ktoré vyzerá ako z inej planéty.

Živý Ken

Oživenú podobu bábiky Barbie sme tu už mali, tak si poďme predstaviť jej mužský ekvivalent. Živým Kenom sám seba označuje Justin Jedlica, pochádzajúci zo slovenskej katolíckej rodiny, ktorá emigrovala do USA. Justin podstúpil 90 plastických operácií, ktoré ho vyšli na 100 000 dolárov. Medzi zákroky, ktoré si Justin nechal vykonať, patria silikónové implantáty v zadku, bruchu, bicepsoch a tricepsoch.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like