Život

11 znakov toho, že tento muž je pre Vás naozaj ten pravý. Bod číslo 6 hovorí za všetko!

Niekedy môže byť také hľadanie náročné a môže trvať aj roky. Občas sa zase stane niečo, čo Vášmu vzťahu bráni sa rozvíjať. Takže, aký je vlastne ten recept na dokonalý vzťah? Ako viete, že osoba, s ktorou chodíte, je naozaj pre Vás tá pravá?

 

Vždy Vás chvália a hovoria o Vašich úspechoch
Ak dostanete v práci lepšie miesto, alebo len napríklad vyhráte obyčajné lístky na koncert, nemôže odolať tomu, aby to všetkým veľkodušne oznámil, a to ešte pred tým, než vôbec začnete premýšľať o tom, či sa o tom zmienite Vy. Jednoducho je to kvôli tomu, že je to pre neho dôležité – naozaj dôležité.

Je Vaším rytierom aj po tých všetkých rokoch, čo ste spolu!
Aj keď už ste spolu dlhšiu dobu, stále je pre Vás ochotný urobiť také tie malé rytierske veci, ako napríklad to, že Vás odnesie na rukách až k dverám, pretože Vás bolia nohy z nosenia topánok na vysokom podpätku, a nemôžete už ujsť ani krok .

Nesnaží sa Vás zmeniť
Vie o Vašich chybách. Vie o tom, že ste nepořádnější ako on a že máte vo veciach väčšej bordel. Je vysporiadaný s tým, že chcete mačku, či iné zvieratko, alebo s tým, že neviete veľmi variť. Ale to všetko, a všetko ostatné, je pre neho úplne v poriadku.

Chýbate mu
Nie, nie je to len taká sladká prázdna frázička, ktorá sa vždy hovorí. Je to skutočná realita, ak ste sa navzájom nevideli dlhšiu dobu.

Môžete pred ním plakať, bez toho aby ste sa cítili trápne!
Vie, kedy sa má o Vás postarať či kedy potrebujete utešiť. Vždy Vás dokáže podporiť a dať Vám tú správnu radu, ktorú potrebujete počuť.

Keď si Vaši priatelia sťažujú na svojich partnerov, nemáte čím prispieť!
Kedykoľvek sa Vaša priateľka či priatelia rozhovor o rôznych problémoch, ktoré ich sužujú, Vy ste ticho. Jednoducho sa nestretávate s takými banálnymi a nezmyselnými ťažkosťami, pretože si dokonale rozumiete.

Je v blízkom vzťahu s Vašou rodinou a tiež si dáva pozor na to, aby ste boli aj Vy v dobrom vzťahu s tou jeho!
Nemá problém s tým, keď k Vám niekto príde na návštevu. Bez váhania zavolá Vášho otca, či babičku. A tiež je úplne v poriadku, ak pôjdete na narodeninovú oslavu jeho brata, aj keď tam zrovna Váš vyvolený nebude.

Vaši priatelia sú aj jeho priatelia
A on sa o ne stará! Pokiaľ má niektorý z Vašich priateľov nie práve najlepší deň, navrhne Vám, aby ste išli k nemu, pozvali ho k Vám, či vymysleli nejaký spoločný program. Alebo napríklad, ak sa už dlho o niekom nezmieňuje, spýta sa vás, ako sa má a ako sa mu darí.

Chápe, že sa niekedy hneváte
Tiež chápe, že všetci sme len ľudia a dokážeme sa zmieriť a urobiť za všetkým veľkú hrubú čiaru. Jediná vec, ktorá ho trápi je tá, že ste rozrušená, a on si želá aby ste sa zas cítila dobre.

Povie Vám len tak, z ničoho nič, že ste nádherná!
A dokonca to dokáže povedať aj vo chvíľach, keď vôbec nie ste upravená, máte rozstrapatené vlasy a namiesto zvodných šiat máte oblečené staré vyťahané tričko a tepláky.

Môžete robiť všetko spoločne, bez toho aby ste sa hádali
A to znamená, že napríklad váš spoločný výlet sa nepremení hneď na katastrofu a to ešte len pri obyčajnom balení.

Ale pamätajte na to, že vzťah je obojstranný proces. Nemali by ste očakávať úžasné a neuveriteľné veci len od Vášho muža. Snažiť sa musíte obaja. Aj Vy ho musíte podporovať rovnakým spôsobom, najviac, ako je to len možné.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

 

You Might Also Like