Život

10 pravidiel pre skutočných mužov: ako urobiť rodinu šťastnou a nezabudnúť na seba

Čo môže byť horšie ako žena, ktorá neustále plače, sťažuje sa na život a vyzerá nešťastne? Smutné videnie, môžem povedať. Každý muž by povedal: strpieť večne nespokojnú hysteričku – neznesiteľné.

Dobré je, keď takúto ženy stretnete na krátky čas a nechcete sa s ňou oženiť. Ale čo, robiť, ak ste už ženatý? Rozvod – iný spôsob neexistuje… vzhľadom na to, koľko je dnes rozvodov, pretože ženy nevedia ovládať svoje emócie a ničia život príjemným mužom sofistikovaným spôsobom.

Čo si myslíte, prečo ste v tej žene nevideli hysteričku? Veď ste ju predtým milovali… Prečo sa všetko zmenilo? Veľké očakávania sú príliš krehký stavebný materiál na vytvorenie rodiny. Verte mi, všetko má svoj dôvod a každý váš postup má nezvratný účinok.

Ak s vašou ženou nie je všetko v poriadku, potom nie ste schopný ju pochopiť a snažiť sa prekonať svoje svedectvo, aby sa cítili príjemne.

Áno, nikto sa nechce dať ovládať, ale je tu úskok… Faktom je, čím je lepšie vašej žene, tým lepšie je aj vám. Šťastná žena nikdy nebude kontrolovať svojho muža, vyčítať mu a vyrábať škandály.

Pre vás bude výhodou jej šťastie – spolu so šťastnou manželkou budete slobodný, pomôže vám stať sa lepším človekom a bude sa o vás starať s neuveriteľným zápalom. Prečítajte si tieto odporúčania a porozmýšľajte o tom, či ste urobili všetko možné pre upevnenie svojho zväzku a všeobecného šťastia.

Ako byť dobrým mužom

  1. Rozprávajte

Ženy milujú počúvať mužov. Vaša žena vás chce tak počúvať, ako tá dievčina, s ktorou ste dnes flirtovali v kaviarni. Hovorte žene komplimenty každý deň.

Je to najlepší spôsob, najsilnejší protijed na hystériu. Jeden krát za tri dni jej hovorte, ako ju ľúbite. Pravda, ak ju ľúbite. Samozrejme, dajú sa nájsť aj iné slová, ktoré zohrejú ženské srdce a dajú jej pocit bezpečia. Pre tento pocit je rada s vami.

  1. Darujte

Ženy majú vždy radi prekvapenia. Naučte sa urobiť pre ženu drobný darček, len tak, bez dôvodu, ani si neviete predstaviť, ako ju tým potešíte. Darujte jej nejakú maličkosť a uvidíte ako sa jej rozžiaria oči.

Pripraviť neočakávaný darček je to isté, ako vyznanie lásky. Táto pozornosť je nevyhnutná pre každého človeka.

  1. Objímajte

Objímanie je tak príjemné. Možno ste už zabudli, aké to je len tak prísť a objať. Ide o prejav nehy, ktorý pôsobí na ženy lepšie ako ktorýkoľvek drahý krém. Ak budete pravidelne ženu, ktorú ľúbite, hladiť a objímať, bude krajšia každým dňom.

  1. Buďte v kľude

Ak sa ľahko necháte vyviesť z rovnováhy, porozmýšľajte, kto z vás dvoch je muž. Všetci máme emócie, ale len muži ich vedia kontrolovať. Ženská psychika je veľmi zložitá, je spojená s hormonálnymi zmenami v tele. Akceptujte túto skutočnosť.

Nabudúce, keď uvidíte svoju ženu „vyvedenú z miery“, zostaňte v pokoji, vytvorte protiváhu. A o jednu hádku bude menej.

  1. Pýtajte sa

Pre ženu je životne dôležité podeliť sa o svoje skúsenosti. Počúvajte ju bez toho, aby ste sa pri tom cítili nudne. Tajomstvo je v tom, aby ste sa pri tom obaja cítili príjemne, môžete preskočiť miesto, kde sa hovorí o zvieratách bez domova, alebo iné zaujímavosti.

Niektoré ženy sú náchylné na podivné témy rozhovoru. Preskočte tieto bloky textu, ale z času na čas sa nezabudnite na to opýtať. Ako sa cítite? Aké máte z toho pocity? S týmto tajomstvom budete mať vždy úspech u žien a stanete sa vítaným spoločníkom.

  1. Dovoľte

Nech sa vaša žena stretáva so svojimi priateľmi, chodí niekam z času na čas bez vás. Je to tak v pohode – budete mať viacej času na svoje osobné záležitosti. Sponzorujte jej posedenia s priateľkami. Samozrejme, bolo by lepšie, keby aj oni boli vydaté. Ale to už záleží od nich.

  1. Mlčte

O čom nie je nutné s hociktorou ženou hovoriť, je o jej ex. Hovorte o niekom inom, ak už to bude nutné. Taktiež, nehovorte jej o svojich milenkách, ak existujú. Vyhnete sa tak zbytočnému stresu a zúfalej túžbe. Hovorte radšej o svojich hrdinských činov.

  1. Plánujte

Trávte 2 hodiny týždenne so svojou ženou, robte zaujímavé veci – môžete sa prejsť, zájsť do reštaurácie, športovať, pozrieť film. Ale to by mal byť len váš čas. Aj v prípade, že nemáte takú potrebu – robte to. Po čase sa vám to zapáči. Blízkosť je všeobecný prípad.

  1. Vyvíjate sa

Zaoberajte sa svojim rozvojom. Je to potrebné ako pre vás, tak aj pre vašu ženu. Na tento svet sme prišli na to, aby bol lepší. Čítajte, trénujte, učte sa nové veci a vaša žena bude pyšná na vás. Muž, ktorý sa vyvíja, je na určitej úrovni a to bude nútiť ženu, aby sa tiež rozvíjala.

  1. Pamätajte si

Vždy majte na pamäti, na čo je to dobré. Potrebujete mať cieľ, ktorý nebude nasmerovaný na rodinu, ale na váš vonkajší svet. Rodina je vaša opora s nádejnou ženou, s ktorou bude oveľa jednoduchšie dostať sa tam, kde túžite sa dostať. Ak si vážite manželstvo na to, aby ste dosiahli svoje egoistické plány, budete robiť všetko preto, aby ste rodinu udržali. Naučte sa motivovať samého seba ako muž.

Áno, toto nie je všeliek na všetky problémy v rodine. Ale všetky ženy túžia, aby sa to robilo takýmto spôsobom. Ak sa pokúsite čo len trošku zmeniť, potom si všimnete, ako sa mení človek spolu s vami.

Uvidíte vďačnosť v realite a pocítite nekonečnú lásku, ktorá vám dá silu vychutnávať si život. Cente si človeka, ktorý je s vami, aby ste potom neplakali za stratou, ako dieťa.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:brightside.com

You Might Also Like